nová rubrika - CD & filmy vše online

Staň se blogem týdne - informace
Přihlaš si odběr časopisu blogu - informace
Mám napsat o tvém blogu? - informace
Hledám tvář pro můj blog - informace
Miss blogu -> přihláška
Velký náběr affs, vyplň dotazník
1. číslo časopisu blogu - listujČervenec 2012

Hodnocení blogu pro mě

25. července 2012 v 17:47 | LuLu |  Pro mě
Hodnocení:
lulu-world
- první dojem - 9 bodů - tvůj blog má dojem docela v pohodě
- menu - 10 bodů ,velmi se mi líbi ty rubriky.
- články - 10 bodů máš je přehledné
- dess - 6 - nevím kde je dess ? Ale máš to pěkně zařízené
- Aktivita - 10 bodů jsi velmi aktivní to musím přiznat
- Celkem:45/z 50 myslím,že to máš dobrý

Tipovačka 1

25. července 2012 v 17:04 | LuLu |  Tipovačky
Tipovačka číslo 1
Do komentáře:
- nick
- blog
- kdo to je?

Beru první 3 srpávné odpovědi
Cena: diplom s jistou osobou, která se zde skrýváBanner pro sign-scorpion

25. července 2012 v 16:17 | LuLu |  Pro vás

Chceš také banner? Klikni!

Animovaná ikonka

25. července 2012 v 15:51 | LuLu |  Animovaná ikonka
Chceš animovanou ikonku?

Do komentáře:
- nick
- blog
- text na ikonku
- vyber barvu pozadí (první číslo řádku, potom číslou sloupce)
- vyber barvu písma (první číslo řádku, potom číslou sloupce)
- vyber si číslo vzoru

VZORY ANIMACÍ IKONEK

1.

Animace

25. července 2012 v 15:46 | LuLu |  Animace
Chceš animaci z obrázků?

Do komentáře napiš:
- nick
- blog
- URL obrázku/ů, které chceš na animaci (nevím, jak zkopírovat URL obrázku)
- vzor/y (můžeš různě kombinovat)
- jestli sis vybral/a vzor č. 6 vyber si barvu přechodu (napiš číslo řádku a číslo sloupce)
- jestli chceš, udělám ti i obrázek s textem, který ti vložím do animace, v takovém případě si vyber z palety barev u vzoru č. 6 barvu pozadí a barvu písma (piš číslo řádku a číslo sloupce)VZORY ANIMACÍ

1.

Vaše názory mě zajímají, takže pište sem!

24. července 2012 v 20:38 | LuLu |  Aktuálně
Rozhodla jsem se, že dám možnost i vám napsat, co by jste zde ještě chtěli, klidně napište nějaké připomínky, jaké návody by jste chtěli nebo ankety. Cokoli :-)

Připomínám:

Kapitola první: Útěk ze školky

24. července 2012 v 19:07 | LuLu
Mé jméno je Tereza. Je mi pět let a chodím do školky. Pocházím ze Bzence, což je menší městečko na jižní Moravě. DO školky mě vodí maminka, které je moc hodná, ikdyž mě jako každá správná mám okřikne. Ve školce jsem moc ráda. Hraji si zde se všemi dětmi. Domů chodím až odpoledne, jakmile se vyspinkám po obědě. Jsem tady raději než doma. Nikdy se mi ze školky nechce. Doma je dávno z práce můj otec, kterého nemám ráda. Vždycky na mě křičí kvůli každé maličkosti, kterou udělám špatně. Často se také stane, že mě přetáhne přes koleno, veme vařechu nebo řemen a jeho riflí a zbije mě tak, že ještě druhý den mám modrřiny za zadku i stehnech. Ještě se divíte, že jsem ve školce radši než doma?
Nastal pátek ráno, nevím proč, ale vzbudil mě můj otec s tím, že šla maminka dnes dřív do práce a do školy mě odvede on! Nechtělo se mi vůbec vstávat, jakmile jsem se to dověděla. Bylo mi však jasné, když hned nevstanu, bude zle! Taky se tak stalo. Chtěla jsem už vstávat, ale v tom se dořítil otec, začal mi nadávat a vyhrožovat, jestli hned nevstanu, dá mi facku. Poslechla jsem ho. Do nového dne jsem vstávala se slzami v očích. Všiml si toho tata, což se rozhodně nemělo stát. Opět jsem poslouchala jeho výhružky, které mi říkal, když jsem plakala: "nechej toho, však ti nikdo nic nedělá, tak toho okamžitě nechej!" Bylo hrozné pro mě jako pětiletou pořád něco tkaového poslouchat. Aninejvětšímu nepříteli bych to nepřála! Cesta mi přišla delší než kdybych šla s maminkou. Konečně jsme s eblížili ke školce a já se tiše zalekla. Srdce se mi rozbušilo tak, jako by se nacházelo v mém krku. Prošla mi hlavou myšlenka. Zapomněla jsem doma plavání, říct nebo neříct to tátovi? Každý může někdy něco zapomenout, ale to si otec neuvědomí. On je ten nejlepší a nejchytřejší. Neřešila jsem to, plavat přece chodím v předškolním roce každý pátek, řekla jsem si. Dorazili jsme do školky, já byla stále nervózní. V šatně jsem se převlékla a šla do naší velké třídy, kde mě už vítala naše hodná paní učitelka s dětmi. Za mnou se ukázal ve dveřích otec. Učitelce oznámil, že dneska půjdu domů již po obědě. Hrozně jsem se zase zalekla a nervózně se na otce otočila. Otec odešel a já šla za holkama ke stolu si malovat. Stále jsem přemýšlela jak se vyhnout odchodu ze školky po obědě. V tom mě najednou něco napadlo. Každé dopoledne, když svítí sluníčko právě jako dnes, si chodíme hrát na zahradu, promítlo mi hlavou. Pak už mi to docvaklo. Blížila se desátá hodina a tedy i čas, kdy chodíme na hřiště si hrát.
Nikomu jsem o mém bláznivém nápadu neřekla, ani své nejlepší kamarádce Adélce. Nedala jsem na sobě nic znát, chovala jsem se přirozeně. S dětmi jsem si chvíli hrála na pískovišti. Stále jsem přemýšlela jestli to udělat či ne, ale věděla jsem, že nemám moc na výběr. Buď budu s tatou doma, kde bude po mě křičet či dokonce mě bít nebo uteču s tím, že neuvidím moji milovanou maminku.
Věřila jsem, že mé rozhodnutí je správné. Přistoupila jsem pomalým krokem k jedné z učitelek s otázkou o sovolení odskočit si na toaletu. Nic netušící učitelka mi dovolila odejít. Já ve skutečnosti na toaletu nešla. Blížila jsem se ke vchodu do školky, odkud jsem utíkala pryč směrem do města.
ve školce si mého utěku všimli jakmile si pro mě došel můj hlavní nepřítel - otec. V tom hned začala po mě celá školka pátrat, ale bez úspěchu. učitelka tedy zalarmovala policii, která v mžiku dojela. Já už musela být v tu dobu někde u kolejí na cestě do lesa. Byla to smůla. Zdržel mě právě projíždějící vlak. Jakmile se závory vyzdvyhly nahoru přešla jsem koleje. V tom se naproti mě vynořila ze zatáčky maminka, moje milovaná maminka, která jela právě z práce. Co by to bylo za maminku, co by nepoznala vlastní dítě, pomyslela jsem si. Jen projela kolem mě, aniž by se na mě podívala. jela si dál a já kráčela uzunkou trvnatou cestičkou do lesa. Šla jsem hlouběji a hlouběji až jsem narazila na dřevěný altán na rozcestí. tam jsem se usadila a tím ,že tam přečkám i noc, jelikož už mě bolely nožičky. Pozorovala jsem okolní přírodu celou tu dobu. Občas kolem mě proletěli bělásci a další druhy motýlů, které jsem v té době nemohla ještě znát. Začalo se stmívat a já se začala i trochu bát. Chtělo se mi spinkat, tak jsem ulehla na lavičku a s myšlenkou na maminku usnula. Vzbudila jsem se pozdě v noci. Byla mi zima a nebyla jsem schopná se zahřát. V to jsem zaslechla jakoby letadlo, ale při pohledu na nebe jsem zjistila, že letí vrtulník. Napadlo mě, že by mě hledal, tak jsem mu zamávala. Světlo mně posvítilo do očí a byla jsem jako oslepena. Postřehla jsem ,že začal kroužit. Někdo se ze zhora začal spouštět ke mě dolů. Pak mi vše docvaklo, našli omě! Věděla jsem, že když začnu utíkat, tak mě najdou. Vzdala jsem to. Jen co se záchranář dostal ke mně, popadl mě, přivázal k sobě a začali vstoupat nahoru. Uvnitř vrtulníku bylo teplo, také jsem si připadala jako v nebi, letěla jsem!Záchranáři mi pověděli, že poletíme do nemocnice, kde mi udělají kontroloní vyšetření, zda-li jsem v pořádku. Přistáli jsme a to je vše, co jsem si z téhož dne pamatovala.

Výherní koláž 1

24. července 2012 v 17:58 | LuLu |  Výherní koláže
Výherní koláž spočívá v tom, že si z níže uvedeného obrázku vyberete jedno číslo. Pod některými se skrývá výhra, pod některými nic. Každé políčko smí být vybráno pouze jednou, proto dobře čtěte komentáře, která políčka jsou a která nejsou obsazena. Hra končí obsazením všech políček. Ihned Vám napíšu na blog, co vyhráváte!
Zúčastnit se můžeš maximálně 2x!

Koláž ↓


Zatím vylosované výhry:
1. žádná výhra
2.
3. animovaný banner Donky :o)
4.
5. žádná výhra
6.
7. upravená fotografie Jaňulinka
8. žádá výhra
9. reklama na mém blogu
10.
11. katalog blogu na e-mail Pucíček
12. žádná výhra

Co říkáte na tuto novou hru, která ještě nebyla na žádném blogu?


KONEC, PROTOŽE JSOU ZDE VÝHRY UŽ JEN V BLOGOVÉM KATALOGU, KTERÝ JSEM ZRUŠILA Nerozhodný

Animovaný banner pro Veronica za propagaci reklamy

24. července 2012 v 17:28 | LuLu |  Pro vás

Chceš také takový banner? Čti článek!