nová rubrika - CD & filmy vše online

Staň se blogem týdne - informace
Přihlaš si odběr časopisu blogu - informace
Mám napsat o tvém blogu? - informace
Hledám tvář pro můj blog - informace
Miss blogu -> přihláška
Velký náběr affs, vyplň dotazník
1. číslo časopisu blogu - listujDuben 2012

Prosba

29. dubna 2012 v 18:53Spálil/a jsi se na sluníčku?

29. dubna 2012 v 18:50
Jestliže se rádi opalujete a využili jste slunného počasí v posledních dnech jako já a stejně jako já jste se spálili mám pro vás pár rad, jak na spáleniny:

- bílý jogurt - nanášejte na danou část
- pantenol - nanášejte na danou část
- hodně pijte (nealko)
- studené obklady - nanášejte na danou část
- olivový olej - nanášejte na danou část
- dotyčnou část zakrývejte oblečením

Motýl

29. dubna 2012 v 18:38 | LuLu |  Zvířata

Na vlně vzduchu

29. dubna 2012 v 18:37 | LuLu |  Zvířata

Verča

29. dubna 2012 v 18:35 | LuLu |  Lidé

Už tomu říkám teror

29. dubna 2012 v 18:22
Bratr by mohl konečně odjet na intr, ale bohužel. Tento a další víkend je bohužel víkend prodloužený. Z čehož vyplývá, že se ho jen tak nezbavím a nebudu mít klidna učení... Už mě serou ty jeho debilní kecy, kdybych to tu měla jmenovat, tak mi to snad ani neuvěříte, že může takový být...
Před malou chvílí došel do pokoje se slovy: co čumíš? A já se na něj ani nepodívala..., už mě to sere, on, jeho ponižování... :'( nejvyšší čas udělat maturitu a vypadnout :-)

Závislost je těžká věc!

29. dubna 2012 v 18:18
Jak jsem již psala, tak mám svaťák a musím se učit. Nejsem ovšem ten typ člověka, jako je můj bratr... On když měl svatý týden, tak se fkat poctivě uším, ale já u toho nevydržím ani za nic. Nebaví mě to, ale za den zvládám dvě otázky, což je asi podle mé rodinky málo. Můj bratr je silně závislý na počítači. Dnes tu byl již minimálně sedm hodin a je mu to stále málo... Já se vždycky doučím kolem šesté hodiny a na počítač na chvíli já. Jenže on došel a když mě viděl u počítače, tak začal hned mamce bonzat, že se neučím a mamka na mě hned začala volat, jestli se učím? Já jí odpověděla, že už ne, tak jí asi docvaklo i samotné, že jsem teda na počítači, ale proto, že můj drahý bratříček je těžký závislák, tak začal mamku navádět kvůli mému učení a mamka se hned do mě pustila kvůli mému učení, že si není jistá, zda jsem se učila a takové blbé řeči. Nemám doma už nikoho, od koho bych cítila nějakou, sebemenší podporu. Přijde mi, že jsem na tomto světě úplně zbytečná. Nechci se litovat nebo tak, ale už mám tohoto světa dost! Můj přítel mi odjel na praxi až do Itálie na celý měsíc. Po dvou a půl letech jsme takto daleko od sebe, skoro bez menšího kontaktu a to jen proto, protože s erozhodl tam jét. Sama nějak do teď nechápu, proč tam vlastně jél, když jazyk pořádně neumí a chlastat mohl i v Česku, popřípadě na Slovensku, kde měl jet na kratší dobu místo Itálie. Sice by měl míň peněz, ale byli bychom alespoň v kontaktu přes net. Navíc dokážete si představit jak vypadá nyní můj styl učení??? Chvíli se učím, pak si vzpomenu na Davida a je po učení, je mi do breku. Ono totiž nestačí, že brečím každou noc potají pod peřinou + ještě přes den, když jsem sama na dvoře. Všechno je hrozně těžké. Nevím, jak se mám soustředit na učení, když furt brečím? Za měsíc maturuji a mám stejně pocit, že můj styl učení je jen pročítání otázek a žádné velké šprtání. Nejsem šprt a nikdy nebudu. Proto jsem se i rozhodla, že se chci co nejdřív osamostatnit a vypadnout daleko, co nejdál od mého místa bydliště! Bude to pro mě to nejlepší, co vlastně můžu udělat. Zas na druhou stranu si říkám, co Davča? On maturuje až za rok po mě. :'( Ještě ovšem otázka zní, jak dopadne celý měsíc květen... Odmaturuji? Budu nadále ve vztahu s mým drahým, se kterým jsem se dnes tak hnusně pohádala, kvůli tomu, že jsem žárlivá nána, co ho prý ovlivňuje?

Hlasuji pro Vás!

21. dubna 2012 v 14:20
Pod tento článek napište odkazy, kam pro Vás mohu hlasovat. Jestliže napíšete jinam než sem, žádost ignoruji! Naopak budu možná hlasovat v soutěži pro někoho jiného!

Jak poznáte, že jsem hlasovala pro Vás? Napíšu to po Váš komentář. :-)