nová rubrika - CD & filmy vše online

Staň se blogem týdne - informace
Přihlaš si odběr časopisu blogu - informace
Mám napsat o tvém blogu? - informace
Hledám tvář pro můj blog - informace
Miss blogu -> přihláška
Velký náběr affs, vyplň dotazník
1. číslo časopisu blogu - listujO čem je modeling?

18. prosince 2011 v 17:31

V první řadě je třeba si uvědomit, že modeling je relativně malou, přesto velmi významnou součástí pojmu marketing. Stejně jako reklama obecně.

A proto se hledají vhodná spojení jak průmyslové výrobky přiblížit zákazníkům, kterým je určen. Jak prezentovat módu a nové trendy (styly) oblékání. Jednou z metod je právě spojení s osobností, tváří a tělem modelky.

Modeling v současnosti pracuje s dívkami typově velmi rozmanitými a lze říct, že právě teď je příležitostí stát se modelkou více než dost. Kritéria pro hlavní kategorie modelingu se v podstatě nezměnila. Jen se za posledních šest let dosti výrazně posunula.

Dnes mohou jako fotomodelky pro katalogy a podobné reklamní produkty pracovat i dívky s výškou pod 170 cm, což dříve možné nebylo.

Na molech se objevují manekýnky, které mají vzhled reálné ženy a nejsou jen vychrtlá chodící ramínka na šaty. Zde je min. 173 cm podmínkou stále.


Cesta k profesionální kariéře modelky je velice tvrdou zkouškou osobních vlastností a počátek kariéry se může protáhnout i na pár (doslova) let.

Málokterý budoucí model si uvědomuje, že každá kariéra vyžaduje příslušné investice a skrývá se i za nimi velmi náročná a tvrdá práce.

Nelze brát jako závazné měřítko závratně rychlé kariéry několika málo jednotlivých dívek. Viděl jsem už příliš mnoho slibných kariér a znám celou řadu příběhů, které zcela zbytečně ustrnuly na mrtvém bodě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 - monika - - monika - | Web | 18. prosince 2011 v 17:37 | Reagovat

...v photoshopu ...

2 lulu-world lulu-world | Web | 18. prosince 2011 v 17:41 | Reagovat

Modeling není jen o photoshopu... ;-)

[1]:

3 Šárík and Lusík Šárík and Lusík | 20. dubna 2012 v 18:46 | Reagovat

to jo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama