nová rubrika - CD & filmy vše online

Staň se blogem týdne - informace
Přihlaš si odběr časopisu blogu - informace
Mám napsat o tvém blogu? - informace
Hledám tvář pro můj blog - informace
Miss blogu -> přihláška
Velký náběr affs, vyplň dotazník
1. číslo časopisu blogu - listujCesta domů

16. prosince 2011 v 19:24
Dívku, která vystoupí v tomto příběhu dle skutečné události pojmenujeme Vendula, zkráceně Vendy.

Vendy byla na školní praxi, která končila v 23:00. Vše probíhalo v pořádku. Převlékla se v šatně a vyšla ven. Dostala mírný strach, měla blbý pocit. Šla sama nočními ulicemi. Měla to asi 10 minut domů, 10 minut, které se promění v strach.
Pouliční světla svítila, občas kolem Vendy prošel nějaký ten člověk, dokud se nedostala na křižovatku, která směřovala k jejímu domu. Na křižovatce potkala dvě podivné chlapy. Toho jednoho znala od vidění. Obcházela na křižovatce auto a snažila se rychle předběhnout i ty chlapy, aby byla co nejdřív doma. Její blbý pocit se zvyšoval víc a víc, asi to bylo znamení, špatné znamení. Jeden z těch chlapů se k ní začal přibližovat, což zjistila tak, že slyšela rychlé kroky, které jsou za ní a přímo k ní. Vendy se otočila a v tom viděla za sebou jednoho z těch chlapů, byl to ten, kterého znala od vidění. Byl to nějaký místní výpitek, který běžně seděl v hospodě Pod kostelem. Jakmile jej viděla, začala volat: "Nechtě mě!", "Pomooooc" a rozběhla se co nejrychleji, co jí nohy stačily. Naštěstí se dříve věnovala hodně sportu a přes svůj zdravotní stav s koleny se snažila utéct. Naštěstí se jí to podařilo, rychle doběhla k domu, kde bydlela. Ohlédla se a daleko od ní viděla ty chlapy, jak jdou. Nikdo neví, jak by to dopadlo, kdyby neuměla rychle běhat...
Po této strašné zkušenosti má strach chodit sama za tmy venku. Má přítele, který ji miluje a kterému se svěřila, poprosila ho, jestli by jí obstaral pepřový sprej. Již druhý den jej měla v kabelce.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 sarik-and-lusik sarik-and-lusik | 31. března 2012 v 9:26 | Reagovat

Tak to je super :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama