nová rubrika - CD & filmy vše online

Staň se blogem týdne - informace
Přihlaš si odběr časopisu blogu - informace
Mám napsat o tvém blogu? - informace
Hledám tvář pro můj blog - informace
Miss blogu -> přihláška
Velký náběr affs, vyplň dotazník
1. číslo časopisu blogu - listujProsinec 2011

Jaký byl Ježíšek?

25. prosince 2011 v 22:33
Tak a máme už v podstatě skoro po Vánocích. Jaký byl u vás Štěsrý večer a co pěkného jste našli pod stromečkem?

Zítra Vánoce :-)

23. prosince 2011 v 17:25
Tak a zítra je dlouho očekávaný den, přichází Vánoce, svátky klidu, radosti a rodinné pohody. Dnes jsem dodělávala jseště vosí hnízda a možná když se mi bude večer chtít, tak udělám ještě s bráchou kokosové kuličky. :-) Také už máme nazdobený stromeček. Jak jste na tom vy? Už si užíváte vánoční pohody stejně jako já? :-)

Všem přeji krásné a pohodové Vánoce a úspěšné vkročení do nového roku 2012.


PF 2012


Přání pro návštěvníky blogu

22. prosince 2011 v 16:36
Přání je vlastní výroby, tak snad o to víc potěší. :-)Moby - Lift me up

18. prosince 2011 v 18:08


Stmívání - soundtrack

18. prosince 2011 v 17:49

O čem je modeling?

18. prosince 2011 v 17:31

V první řadě je třeba si uvědomit, že modeling je relativně malou, přesto velmi významnou součástí pojmu marketing. Stejně jako reklama obecně.

A proto se hledají vhodná spojení jak průmyslové výrobky přiblížit zákazníkům, kterým je určen. Jak prezentovat módu a nové trendy (styly) oblékání. Jednou z metod je právě spojení s osobností, tváří a tělem modelky.

Modeling v současnosti pracuje s dívkami typově velmi rozmanitými a lze říct, že právě teď je příležitostí stát se modelkou více než dost. Kritéria pro hlavní kategorie modelingu se v podstatě nezměnila. Jen se za posledních šest let dosti výrazně posunula.

Dnes mohou jako fotomodelky pro katalogy a podobné reklamní produkty pracovat i dívky s výškou pod 170 cm, což dříve možné nebylo.

Na molech se objevují manekýnky, které mají vzhled reálné ženy a nejsou jen vychrtlá chodící ramínka na šaty. Zde je min. 173 cm podmínkou stále.


Cesta k profesionální kariéře modelky je velice tvrdou zkouškou osobních vlastností a počátek kariéry se může protáhnout i na pár (doslova) let.

Málokterý budoucí model si uvědomuje, že každá kariéra vyžaduje příslušné investice a skrývá se i za nimi velmi náročná a tvrdá práce.

Nelze brát jako závazné měřítko závratně rychlé kariéry několika málo jednotlivých dívek. Viděl jsem už příliš mnoho slibných kariér a znám celou řadu příběhů, které zcela zbytečně ustrnuly na mrtvém bodě.

Piercing za dvě minuty

18. prosince 2011 v 17:11

Po shlédnutí tohoto videa mě rozbolel aj jazyk. :-D